Adana Havaalanı

Adana Havaalanı sıra Adana Şakirpaşa Havaalanı olarak da bilinir. Bu Adana Şehir bulunmaktadır. Bu aslında ikili bir amaca ya da yılda 1937 yılında Türkiye'nin sivil-askeri havaalanı olarak açıldı. 1956 `dan, havaalanı sivil hizmetler için kullanılır. Bu Adana şehir merkezine yaklaşık 3,5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. O Hamburg, Münih, Ercan, Londra, İstanbul, Atatürk, Sabiha, Gökçen, Düsseldorf, Ankara, Antalya, Erzurum, Trabzon ve Frankfurt'a giden doğrudan hizmet olan bir uluslararası havaalanı. Bu havaalanı iç ve uluslararası seyahat için yolcular için bütçe Air uçuşları sunmaktadır.

Adana, Türkiye'nin en büyük dördüncü kentidir. Başka bir ünlü askeri İncirlik Hava Üssü'nü veya NATO'nun şehrin doğusunda yaklaşık 12 Km mesafededir. Adana'da ayrıca Anadolu'daki en büyük şehirlerinden biridir. Bu, Kilikya ovasına da Türkiye'nin en verimli bölgelerinden biri ve tüm dünyanın kapıdır. Adana, Türkiye altı biri olan havalimanı bazı ucuz uçuşlar havaalanı içinde ve dışında hareket etmiştir.Kentin her noktasına kolay ulaşım için size terminal dışında araba kiralama servisleri, taksi hizmetleri ve sınırlı otobüs hizmetleri yararlanabilirsiniz. adana havaalanı oto kiralama

Bu modern şehir Kilikya ovasında Seyhan Nehri kıyısında yanında yer almaktadır. Yerler ilgi 6. yüzyılda inşa edilmiş büyük bir taş köprü vardır, bir sekizinci yüzyıl kalesi, Taş Köprü Seyhan Baraj, Adana Yeni Camii ve Atatürk Müzesi kalıntıları. Ziyaret değer olabilir birkaç başka yerlerde vardır.